Проведено нараду щодо вирішення проблемних питань наповнення бюджету міської територіальної громади
![Проведено нараду щодо вирішення проблемних питань наповнення бюджету міської територіальної громади](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/1.jpg)
Питання наповнення бюджету міської територіальної громади стали темою наради, яка відбулась 03 травня під головуванням міського голови Миколи Боровця. Участь у нараді брали фахівці фінансового управління, управління містобудування, архітектури та земельних відносин, житлово-комунального господарства та екології, юридичного відділу Звягельської міської ради.
Йшлося про наповнення бюджету МТГ в умовах воєнного стану, стан економіки та проблемні питання стягнення заборгованості з плати за землю, плати за оренду майна комунальної власності тощо. Прийнято до уваги інформацію стосовно вжитих відділами міської ради заходів, зокрема подання до суду на боржників, звірки даних з податковою службою.
В ході наради були підняті питання щодо налагодження співпраці органів місцевого самоврядування та контролюючих органів з метою збільшення надходжень до бюджету МТГ.
Міський голова наголосив, що робота має здійснюватися системно, забезпечуватися справедливий підхід. Адже в той час, як одні підприємці справно сплачують всі передбачені платежі та податки, інші – користуються майном та землями комунальної власності і мають значні заборгованості. Важливим інструментом у пошуку шляхів подолання проблем, з якими стикається громада у частині наповнення місцевих бюджетів має стати тісна співпраця всіх органів влади.