Проведено нараду щодо здійснення контролю за протиепідемічними заходами на території Новоград-Волинської міської ТГ

23 Березня 2021, 19:39

Під головуванням заступника міського голови Наталії Борис відбулася робоча нарада щодо здійснення контролю за протиепідемічними заходами на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

У процесі наради Наталія Борис наголосила, що ситуація із захворюванням на коронавірусну інфекцію залишається напруженою та складною. У КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» майже всі стаціонарні ліжка для лікування хворих на COVID-19 зайняті, з минулих вихідних пацієнтів почали госпіталізувати в Пулинську ЦРЛ, так як обласна лікарня вже теж переповнена.

Станом на 23.03.21 отримують лікування в амбулаторних умовах (вдома) під наглядом сімейних лікарів 1170 осіб з лабораторно підтвердженим випадком COVID-19, в тому числі 35 дітей.

Тому вкотре гостро постала проблема дотримання умов самоізоляції контактними особами. Згідно постанови КМУ від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», поточний контроль за перебуванням особи в місці самоізоляції здійснюється через мобільний додаток «Вдома», сімейними лікарями, також працівниками Національної поліції.

З початку року ними складено біля 300 адміністративних протоколів за порушення дотримання умов самоізоляції. Але враховуючи велику кількість хворих на коронавірусну інфекцію в міській територіальній громаді та ще більшу кількість контактних осіб, головним наразі є усвідомлення самими громадянами необхідності дотримання самоізоляції, щоб зменшити ймовірність зараження інших людей, особливо груп високого ризику.

За результатами наради прийнято ряд рішень щодо посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на території Новоград-Волинської міської територіальної  громади.

 

Чат-бот Гаряча лінія