Проведено обстеження стану полігону твердих побутових відходів

14 Серпня 2021, 13:42

13.08.2021 року проведено обстеження стану полігону твердих побутових відходів на предмет дотримання Правил експлуатації полігонів побутових відходів, затверджених Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 01.12.2010 № 435 та Правил експлуатації об’єктів поводження з побутовими відходами, затверджених Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 04.05.2012 № 196.

Розташований полігон твердих побутових відходів м. Новоград-Волинський на території Чижівської сільської ради урочище Ржатківка Новоград-Волинського району Житомирської області. За утримання та експлуатацію полігону ТПВ відповідає комунальне підприємство “ШЛЯХРЕМБУД” Новоград-Волинської міської ради.

На підприємстві підтримується політика експлуатації полігону ТПВ відповідно до Правил експлуатації полігонів ТПВ. При в’їзді до полігону встановлено шлагбаум, обладнано контрольно-пропускний пункт (КПП) з інформацією (про назву полігону, режим роботи, підпорядкованість, тарифи на приймання відходів тощо).

Також на полігоні встановлено відеокамери, завдяки котрим можна вести онлайн спостереження. Приймальник на КПП контролює прибуття авто-транспорту з відходами, здійснює його зважування, реєстрацію та оформлює приймання за документами, в разі необхідності.

В’їзд до полігону і проїзд по його території здійснюється за визначеним маршрутом.

На момент обстеження, повністю відсутні очаги тління полігону.

Також на полігоні ведеться прибирання території, близько 1,5 гектара , яка була захаращена сміттям в попередні роки.

Відділ благоустрою та екології управління ЖКГЕ міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія