Проведено перший пейнтбольний турнір пам’яті Героя Сергія Костюченка

2 Жовтня 2023, 13:11

З ініціативи дружини та доньок загиблого Героя Сергія Костюченка в межах військово-патріотичного вишколу імені Генерала УПА Івана Трейка було проведено перший пейнтбольний турнір пам’яті Героя Сергія Костюченка. По завершенню турніру переможці отримали цінні подарунки від родини Сергія.

Нагадуємо, Костюченко Сергій Петрович – активний учасник Євромайдану 2013-2014рр.
У 2014-2015 рр. добровольцем брав безпосередню участь в антитерористичній операції. Службу проходив в 54 ОРБ на посаді головного сержанта командира відділення роти глибинної розвідки. У розвідбатальйоні служив на посаді старшого сержанта, номера обслуги гранатометного відділення взводу вогневої підтримки.
У складі розрахунку воїн відважно та хоробро вдень і вночі, перебуваючи в надлюдських умовах, наносив ураження ворогу. Навіть у критичних ситуаціях приймав розумні та виважені рішення. У березні 2022 р. виконував бойові завдання, подавляючи вогневі позиції противника, який наносив удари по мирному населенню.
Захисник та його побратими щоденно прикривали штурмові групи та підрозділи, які захоплювали ворожі позиції, подавляли вогневі позиції рашистів. Виявляючи позиції нападників, проводили аеророзвідку і наносили йому вогневе ураження.
10 червня 2022 р., під час прикриття вогнем захопленої висоти під Бахмутом, воїн загинув від артилерійського обстрілу, закривши своїм тілом вхід у місце сховища відділення, прийняв значну кількість уламків від міномету на себе, тим самим, врятувавши від загибелі членів команди. Герой загинув з честю і достоїнством.
Був удостоєний двома орденами «За мужність» ІІІ і ІІ ступенів.

Петиція щодо присвоєння Сергію звання Героя України зібрала більше 25 000 голосів, Верховна Рада проголосувала 273-ма голосами «За»!

Чат-бот Гаряча лінія