Проведено позачергову одинадцяту сесію міської ради восьмого скликання

30 Серпня 2021, 16:41

30 серпня за ініціативою депутатів Новоград-Волинської міської ради відбулась позачергова одинадцята сесія міської ради восьмого скликання. Обґрунтували необхідність проведення позачергової сесії потребою невідкладного вирішення ситуації, що склалась на полігоні твердих побутових відходів, розташованого в урочищі Ржатківка на території Чижівської ТГ. Наразі на виконання рішення міської ради №193 від 03.06.2021 «Про застосування орієнтовної договірної ціни за надання послуг з поводження з побутовими відходами понад встановлені норми» проводиться робота щодо очищення прилеглої до полігону території від несанкціонованих сміттєзвалищ, а також вивіз сміття з вул. Борисова,4 (території колишнього м’ясокомбінату). Дане питання є суспільно значимим та набуло розголосу протягом останніх років, тому нинішнє керівництво громади спільно з депутатським корпусом намагається вирішити екологічну проблему, а також налагодити належну діяльність стратегічно важливого об’єкта комунальної галузі – полігону ТПВ.

Разом з тим, 23 серпня було розстріляно камеру відеоспостереження, що встановлена на в’їзді до Новоград-Волинського полігону ТПВ. Це викликало підозри щодо належного виконання вищезазначеного рішення, а також можливість нелегального завозу сміття з інших міст.

Голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів Дмитро Рудницький зазначив, що ініціювалося позачергове засідання з метою розібратися з в даному зухвалому злочині, а також спільно прийняти виважене правильне рішення на користь громади.

Про розслідування злочину депутатам міської ради доповів заступник начальника з превентивної діяльності Новоград-Волинського районного відділу поліції ГУНП в Житомирській області Батир Культачев. За його словами, наразі правоохоронцями встановлено особу, яка підозрюється у вчиненні злочину, відкрито кримінальне провадження та ведеться досудове розслідування.

Про хід виконання робіт на виконання рішення міської ради №193 від 03.06.2021 «Про застосування орієнтовної договірної ціни за надання послуг з поводження з побутовими відходами понад встановлені норми» доповів заступник міського голови Віталій Якубов. Присутнім на пленарному засіданні показано відеоматеріали з місць проведення робіт, продемонстровано ситуацію «до» та «після» очищення несанкціонованих сміттєзвалищ.

За результатами детального обговорення та дискусій, прийнято рішення про необхідність завершення розпочатої роботи.

Таким чином, депутати міської ради проголосували за продовження терміну виконання рішення міської ради №193 від 03.06.2021 «Про застосування орієнтовної договірної ціни за надання послуг з поводження з побутовими відходами понад встановлені норми» до 30 вересня 2021 року.

Відеотрансляція позачергового засідання міської ради від 30.08.2021 року за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=Hj295BcuSGQ .

 

Чат-бот Гаряча лінія