Проведено робочу нараду щодо аналізу поточного виконання Комплексної програми підтримки ветеранів війни, членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України та деяких інших категорій осіб

3 Червня 2024, 14:44
З метою аналізу поточного виконання Комплексної програми підтримки ветеранів війни, членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України та деяких інших категорій осіб у Звягельській міській територіальній громаді на 2024-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради № 1143 від 22.02.2024, під головуванням заступниці міського голови Ірини Гудзь проведено робочу нараду за участі відповідальних за її виконання осіб.
Під час зустрічі було обговорено стан реалізації ветеранської політики у Звягельській міській територіальній громаді по галузевих напрямках та заходах відповідно Програми.
Наразі, пріоритетним залишається створення в громаді
🔹Ветеранського простору,
🔹Центру реабілітації, як фізичного так і ментального,
🔹фізкультурно-спортивної бази, в т.ч. для адаптивних видів спорту,
🔹залучення ветеранів до професійної адаптації, шляхом навчання, перекваліфікації, відкриття власного бізнесу.
Не менш важливим є і продовження роботи із родинами ветеранів, адже саме сім’я займає одну із найвагоміших складових у реінтеграції Захисника та Захисниць України до цивільного життя.
Також актуальності набуває питання повернення ветерана в колективи підприємств. Роботодавці мають всі доступні інструменти та можливості для створення всіх необхідних умов відповідно до потреб ветерана.
У підсумку було зазначено, що до повернення ветеранів має готуватися громада, всі її ланки, а не навпаки. Спільно маємо підготувати громаду до повернення українських Захисників та Захисниць додому, аби вони відчули нашу повагу та вдячність.
Чат-бот Гаряча лінія