Проведено робочу нараду щодо організації підтримки родин військовослужбовців

21 Березня 2023, 10:05

Проведено робочу нараду щодо організації підтримки родин військовослужбовців, родин загиблих захисників України, родин полонених військовослужбовців та родин військовослужбовців, що пропали безвісти під час проходження військової служби під головуванням секретаря міської ради Оксани Гвозденко.

На нараді також були присутні: заступниця міського голови Ірина Гудзь, начальниця управління соціального захисту населення Звягельської міської ради Лілія Хрущ, директорка Звягельського міського центру соціальних служб Олена Котова та голова об’єднання дружин і матерів бійців АТО Олена Чернявська.

У ході робочої наради, зазначалося, що до 1 квітня поточного року буде створено гарячу телефонну лінію, за якою родини військовослужбовців зможуть отримати консультації щодо оформлення пільг, надання статусу, пенсійного забезпечення, отримання засобів реабілітації, постановки на квартирний облік та інших важливих питань.

Наразі напрацьовується план співпраці та соціальної підтримки родин загиблих та родин військовослужбовців, що пропали безвісти під час проходження військової служби.

Родинам Героїв важливо відчувати підтримку та знати, що про подвиг їх синів та доньок, батьків та матерів не забули.

Слава Україні! Слава її Героям!

 

Чат-бот Гаряча лінія