Проведено розважальну програму для дітей загиблих учасників АТО та для дітей, які виховуються в прийомних сім’ях та ДБСТ Новоград-Волинської міської ТГ

30 Травня 2021, 21:30

В рамках відзначення Міжнародного Дня захисту дітей міський центр соціальних служб спільно з Палацом дітей та молоді провели розважальну програму для дітей загиблих учасників АТО та для дітей, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу Новоград-Волинської міської територіальної громади.

І скільки б не було дітям років, всі полюбляють свята, вітання та подарунки. Для дітей проведено веселі різноманітні конкурси, вручено призи, морозиво (ТОВ «Рудь») та флаєри для безкоштовного відвідування дитячих атракціонів на дитячому майданчику «Мультяшки» (дякуємо Ані Власюк), а також дякуємо Катерині Медецькій (магазин «Дитячий світ» за частину призів).

Бажаємо всім діткам безмежного щастя, ніжних посмішок, здійснення мрій, а головне міцного здоров’я. Нехай дитинство завжди живе у ваших серцях, а майбутнє буде сповнене яскравих подій та здобутків. І нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя.

 

Новоград-Волинський міський центр соціальних служб

 

Чат-бот Гаряча лінія