Проведено семінари для молоді та жінок, які перебувають на обліку центру зайнятості, на тему «Попередження вчинення насильства»

27 Листопада 2019, 17:54

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 26.11.2019 року та 27.11.2019 року на базі Новоград-Волинського міського центру зайнятості Новоград-Волинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Новоград-Волинським місцевим центром надання безоплатної правової допомоги проведено семінари для молоді та жінок, які перебувають на обліку центру зайнятості, на тему «Попередження вчинення насильства».

Під час заходів провідний фахівець із соціальної роботи Новоград-Волинського МЦСССДМ Оксана Бугаревич інформувала учасників, щодо спектру послуг, які надає Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, та категоріями осіб, які можуть отримати вказані соціальні послуги. Важливим для присутніх було знати те, що на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, та діє спеціалізоване формування психологічної підтримки «Телефон Довіри» за тел.067-771-15-07, де проводяться «гарячі лінії» з питань запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству по відношенню до дітей.

Заступник начальника відділу правопросвітництва та надання БПД Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Данюк надала детальну інформацію особам про законодавство щодо протидії домашньому насильству, сфери дії Закону, наслідками домашнього насильства для суспільства, жінок, дітей та кривдника.

Учасники заходів були досить активними, погоджувалися з тим, що насильство у всіх його проявах – дуже небезпечне явище, яке недопустиме по відношенню до всіх рідних і близьких: дружин, дітей, батьків, наречених і т.д. Головне, що Закон України про протидію домашньому насильству на стороні постраждалих, а кривдники обовязково нестимуть відповідальність.

Кожному запрошеному були роздані друковані матеріали з контактними даними Новоград-Волинського МЦСССДМ, Новоград-Волинського місцевого центру надання безоплатної правової допомоги та інших установ міста, куди можна повідомити в разі виявлення факту вчинення будь-якого з видів насильства.

Присутнім представлено соціальний ролик «Я отримала сьогодні квіти», в якому відображені реалії та наслідки приховування фактів вчинення домашнього насильства.

 

Чат-бот Гаряча лінія