Проведено відкритий міський турнір з боксу з нагоди презентації професійного боксерського рингу

11 Листопада 2019, 17:04

09 листопада 2019 року відбувся відкритий міський турнір з боксу з нагоди презентації боксерського рингу. У турнірі взяли участь 56 учасників та було проведено 28 поєдинків.

Для забезпечення занять дітей боксом та кікбоксингом в 2019 року було придбано боксерський ринг на суму 104 160 грн., з них: 72 тис. грн. виділені з державного бюджету за сприяння депутата Верховної Ради VIII скликання Литвина В.М., 30 тисяч грн. виділених з міського бюджету депутатам на потреби виборчих округів а саме Федорчуком В.Г. та 2 160 тис. грн за рахунок співфінансування Новоград-Волинської міської ради.

З привітальним словом та словами вдячності до учасників чемпіонату та присутніх звернувся начальник управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, зауваживши що професійний ринг в місті закуплено вперше. Також усіх учасників привітали депутат Новоград-Волинської міської ради Володимир Федорчук та тренер-викладач з боксу та кікбоксингу дитячо-юнацької спортивної школи Леонід Плісак.

Найсильнішими боксерами турніру стали Сукач Євгеній, Плісак Олексій та Романюк Артем. Найтехнічими боксерами відзначено Плисака Станіслава, Невмержицького Нікіту та Бірюка Святослава. В номінації «За волю до перемоги» нагороджено Ключковського Богдана, Ковальського Андрія, Мисюру Максима та Іванковича Віктора.

Висловлюємо подяку за привітання учасників чемпіонату хореографічному ансамблю «Ангели танців» (хореограф викладач Волинець Тетяна).
 

 

Чат-бот Гаряча лінія