Проведено вуличну акцію «СтопНасильству»

27 Листопада 2023, 17:19

В рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” 27 листопада 2023 року для ознайомлення жителів громади з алгоритмом дій у ситуації домашнього насильства або його загрози на центральній вулиці нашого міста проведено вуличну акцію «СтопНасильству».

Мета акції – привернення уваги мешканців громади до проблеми насильства в сім’ї щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, рівних прав чоловіків та жінок, а також збільшити розуміння та обізнаність про проблему насильства та шляхи її вирішення, сприяти утвердженню ненасильницької ідеології в українському суспільстві. Під час акції було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу та розповсюджено інформаційні брошури та буклети із зазначенням номерів телефонів організацій, установ та органів, які надають допомогу особам або сім’ям, де вчинено насильство або існує загроза його вчинення.

Акцію організовано та проведено Звягельським міським центом соціальних служб спільно із службою у справах дітей Звягельської міської ради, Звягельським РВП ГУНП України в Житомирській області, Звягельським районним управлінням Головного управління ДСНС України в Житомирській області.

Звягельський міський центр соціальних служб

Чат-бот Гаряча лінія