Проведено захід для молодих осіб, які вчинили правопорушення та звільнені від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком

19 Травня 2021, 21:20

В рамках проведення заходів до Дня Європи 19 травня 2021 року Новоград-Волинським міським центром соціальних служб спільно з Новоград-Волинським МРВ філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області та представниками Новоград-Волинської міської бібліотеки-філії № 5 проведено захід для молодих осіб, які вчинили правопорушення та звільнені від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком.

У системі засобів виправлення і ресоціалізації умовно-засуджених важливе місце займає соціально-виховна робота. Така робота спрямована на формування та закріплення прагнення до заняття суспільно-корисною діяльністю, сумлінного ставлення до праці, дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки, підвищення їх загальноосвітнього і культурного рівнів.

Порядком взаємодії Новоград-Волинського МРВ філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області та Новоград-Волинського міського центру соціальних служб щодо забезпечення соціального супроводу і контролю за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково передбачено:

– направлення засуджених дітей та молоді до центру соціальних служб;

– щоквартальне взаємоінформування щодо проведеної роботи;

– ведення обліку центром соціальних служб за повідомленнями ДУ «Центр пробації»;

– спільне визначення та погодження форм і методів соціальної роботи.

Запрошеним було висвітлено інформацію про розвиток двосторонніх міждержавних відносин з іншими країнами, приєднання України до багатосторонніх міжнародних договорів, їх сприяння як успішному вирішенню на практиці колізійних питань, так і покращенню співпраці правоохоронних органів різних країн у розслідуванні, переслідуванні та судовому розгляді кримінальних справ, підвищенню світового статусу України як європейської держави.

Особливу увагу молодих правопорушників зосереджено на важливості усвідомлення ними правових та соціальних норм та дотримання вимог вироків суду, що є запорукою успішної ресоціалізації.

Учасникам зустрічі було роздано друковані матеріали, поінформовано про цікаві факти та продемонстровано відео про різні країни Європи. Після завершення заходу, за сприяння фахівців центру, одній особі було вирішено питання індивідуального характеру.

 

Новоград-Волинський міський центр соціальних служб

 

Чат-бот Гаряча лінія