Проведено захід «Права і обов’язки громадянина України» для осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі

27 Червня 2024, 10:29

Звягельським міським центром соціальних служб спільно із Звягельським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області організовуються зустрічі з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі.

 

Так, в рамках відзначення Дня Конституції України Звягельським міським центром соціальних служб спільно із Звягельським місцевим центром з надання БВПД з особами, які перебувають на обліку у Звягельському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, проведено захід «Права і обов’язки громадянина України».

 

Метою зібрання стало ознайомлення вищезазначеної категорії з Конституцією України, правами і обов’язками громадянина України.

 

День Конституції не повинен сприйматись як свято на честь нормативного акту, а як день затвердження прав і свобод. День ствердження того, − як зазначено у статті 3 Конституції України − що “людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю ”.

Чат-бот Гаряча лінія