Проведено заходи з профілактики правопорушень та злочинності серед неповнолітніх

22 Лютого 2023, 12:01
Одним з напрямів роботи Звягельського міського центру соціальних служб є профілактика правопорушень та злочинності серед неповнолітніх.
21 лютого 2023 представниками Звягельського міського центру соціальних служб, ювенальної превенції Звягельського РВП ГУНП України в Житомирській області та Звягельського місцевого центру з надання БВПД проведено зустріч із учнями 7 класу гімназії №9 Звягельської міської ради. Захід був спрямований на попередження дитячої протиправної поведінки в учнівському середовищі, підвищення обізнаності учнів з кримінальної та адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень та скоєння злочинів. Школярам також наголошено про дотримання правил шкільної дисципліни, ведення здорового способу життя, ретельного вибору свого соціального оточення.
Але, незважаючи на значний обсяг роботи, яка проводиться суб’єктами соціальної роботи з метою зменшення рівня злочинності серед неповнолітніх, важливою складовою в даному напрямку є увага батьків!
Тому дуже важливо, щоб батьки цікавилися соціальним оточенням дітей, належним чином організовували їхнє дозвілля, посилили контроль за відпочинком дітей у вечірній час, особливо зараз – в період військового стану.
Адже, як відомо, ніщо так не попереджує негативні дії, як знання про негативні наслідки!
Головна мета даної роботи – вберегти молодь від необдуманих вчинків, які можуть зламати життя, а також підвищити рівень правової освіти молодого покоління.
Чат-бот Гаряча лінія