Проведено заходи з профорієнтації

31 Березня 2017, 8:01

За сприяння міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі міського центру зайнятості щорічно проходять заходи з профорієнтації для випускників з сімей опікунів, піклувальників та дітей, які навчаються в ЗОШ-інтернаті.  Такі заходи допомагають учням самовизначитися у майбутньому професійному напрямку, дізнатися про рівень свого інтелекту, характер і здібності, а особливо про те, як використати власні індивідуальні можливості при виборі професії.

Перед учнями виступив директор міського центру зайнятості Сербін Віктор Андрійович, наголосивши, що вибір майбутньої професії – це серйозний крок, який випускники роблять на підставі інформації отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань з   предметів та власних природних здібностей.  Провідний фахівець Ящук Людмила Володимирівна надала випускникам інформацію про діяльність міського центру зайнятості. Всі діти пройшли психологічне тестування з метою визначення сфери професійних інтересів та на основі результатів тестування  отримали рекомендації  щодо вибору майбутнього фаху. Ознайомилися з профорієнтаційним інтернет-ресурсом у світі професій та переглянули мотиваційний фільм щодо самопізнання.

Фахівці намагалися  звести до мінімуму теорію і зробили так, що важливі теоретичні положення усвідомлювалися дітьми в ході практичних занять. Всі майбутні випускники отримали цукерки з побажаннями, хтось твердо визначився, а хтось і задумався про майбутню професію.
 

Міський центр соціальний служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Чат-бот Гаряча лінія