Проведено засідання адміністративної комісії

14 Вересня 2022, 14:25

13 вересня 2022 року відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради (голова комісії – керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля).

Членами комісії розглянуто 26 протоколів. Найбільша їх кількість складена згідно з ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, в переважній більшості за фактом спалення відходів рослинного походження. Спалювання листя завдає шкоди довкіллю та здоров’ю жителів громади та передбачає адміністративну відповідальність у вигляді адміністративного стягнення.

Опрацьовано протокол про адміністративні правопорушення щодо незаконного висадження городу та облаштування навколо міні-паркану, продажу алкоголю військовослужбовцям, а також відвідувачам магазинів після 19:00 год.

Вкотре наголошуємо, що продаж алкоголю в магазинах, торгових точках, закладах громадського харчування людям у військовій формі – заборонений! Також на території нашої громади суб’єктам господарювання дозволено здійснювати торгівлю пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями, винами з 10:00 до 19:00 виключно для цивільного населення в магазинах, що мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями.

Довідково: Адміністративна комісія розглядає усі справи про адміністративні правопорушення, за винятком віднесених відповідно до чинного законодавства до компетенції інших органів. Підставою для розгляду адміністративною комісією справи є протокол про адміністративне правопорушення, складений у встановленому порядку уповноваженою на те службовою особою відповідного до статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Чат-бот Гаряча лінія