Проведено засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян

16 Листопада 2021, 17:19

Триває підготовка до шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання. Включені до порядку денного проєкти рішень обговорюються на постійних комісіях міської ради.

16 листопада проведено засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян Новоград-Волинської міської територіальної громади, яку провів голова комісії, депутат міської ради Віктор Овдіюк. На засіданні також були присутні міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Наталія Борис, Ірина Гудзь, Віталій Якубов та головні розпорядники коштів.

У процесі засідання постійною комісією розглянуто питання порядку денного, що стосуються роботи житлово-комунального господарства, соціальної сфери, земельних відносин, бюджету міської ТГ, фізичної культури та спорту, освіти, культури та інших питань, які внесено на розгляд сесії.

Зокрема, депутатами опрацьовано ряд проєктів: «Про реорганізацію бібліотек», «Про внесення змін у Програму місцевих стимулів для працівників закладів охорони здоров’я Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки», «Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки відділу заготівлі крові та її компонентів комунального некомерційного підприємства «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради на 2022 рік» та інші.

Нагадуємо, що пленарне засідання шістнадцятої сесії міської ради відбудеться 25 жовтня 2021 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад.

З усіма проєктами рішень чергової сесії міської ради можна ознайомитись на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради за посиланням: https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/category/listopad-2021-prmr/

 

Чат-бот Гаряча лінія