Проведено засідання постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту

13 Липня 2021, 21:20

13 липня під головуванням депутата міської ради Олександра Широкопояса було проведено засідання постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту. Участь у засіданні взяли секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Віталій Якубов, Ірина Гудзь, Наталія Борис, головні розпорядники коштів.

Зокрема, обговорено внесення змін у Програму розвитку і підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради на 2021 рік, затвердження Статуту Школи мистецтв міста Новограда-Волинського, Новоград-Волинського краєзнавчого музею та Новоград-Волинського музею родини Косачів.

Заслухано інформацію про затвердження Концепції впровадження системи енергетичного менеджменту та Положення про систему енергетичного менеджменту у Новоград-Волинській міській раді. Також обговорено проєкт рішення про Порядок проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади та інші питання порядку денного.

Пропозиції, доповнення та зауваження, які були озвучені в процесі засідання щодо окремих проєктів рішень, оформлені протокольно та будуть розглянуті під час засідання погоджувальної ради, яка відбудеться 19 липня.

З усіма проєктами рішень чергової сесії міської ради можна ознайомитись на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради за посиланням: https://info.nvrada.gov.ua/…/category/lipen-2021-prmr/.

 

Чат-бот Гаряча лінія