Проведено зустріч із жительками с.Майстрів на тему «СТОП НАСИЛЬСТВУ НАД ЖІНКАМИ»

26 Листопада 2021, 14:49

У грудні 1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок і запропонувала урядам, міжнародним і неурядовим організаціям проводити в цей день заходи, спрямовані на підвищення інформованості та привернення уваги громадськості до цієї проблеми.

У цей же день розпочинається Міжнародна акція «16 днів проти насильства», яка була ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства у 1991 році.

Метою проведення акції «16 днів проти насильства» є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. А також активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок.

Так, 24 листопада Новоград-Волинським міським центром соціальних служб спільно із Новоград-Волинським РВП ГУНП України в Житомирській області на базі бібліотеки-філії № 4 Майстрівського старостинського округу проведено зустріч із жительками с.Майстрів на тему «СТОП НАСИЛЬСТВУ НАД ЖІНКАМИ».

Провідний фахівець із соціальної роботи Новоград-Волинського МЦСС Оксана Бугаревич, начальник сектору протидії домашньому насильству відділу поліції Сергій Лібіченко та бібліотекар Руслана Козловська надали детальну інформацію запрошеним про законодавство щодо протидії домашньому насильству, сфери дії Закону, видів насильства, щодо відповідальності за вчинення домашнього насильства, наслідків  домашнього насильства для суспільства, жінок, дітей та кривдника.

Кожній запрошеній було наголошено про належне виконання батьківських обов’язків, недопущення конфліктних ситуацій в сім’ях та в присутності дітей, більше уваги приділяти вихованню та гармонійному розвитку дітей, уважніше ставитися до їх оточення та проведення дозвілля, дотримання санітарно-гігієнічних норм утримання помешкання і правил протипожежної безпеки, та обов’язкового ведення здорового способу життя.

Жінкам надано тематичні буклети з інформацією, куди необхідно звертатися у разі виявлення ситуації насильства та продемонстровано соціальний ролик «Я отримала сьогодні квіти».

 

Новоград-Волинський міський центр соціальних служб

 

Чат-бот Гаряча лінія