Проведено зустріч-тренінг «Попри все…» для членів сімей загиблих/померлих учасників АТО

29 Серпня 2022, 8:15

З початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України, Новоград-Волинська територіальна громада понесла непоправимі втрати, її воїни-герої поклали  своє життя за незалежність та суверенітет нашої держави.

В умовах сучасних військових подій, суспільство намагається підтримувати родини загиблих у війні з того дня, як сталася біда в їхньому житті – втрата близької людини. Безперечно це важка втрата, яка докорінно змінює життя, змінює ставлення як до себе самих, так і до інших в навколишньому світі. Ми не можемо наперед підготуватися до травми, тому маємо намагатися зрозуміти її після того, як вона трапилася, і, відповідно, по-новому налагодити своє життя.

Щоб пережити важку втрату і повернутися до життя, сім’ям потрібна допомога висококваліфікованого психолога, тому з метою психологічної підтримки членів сімей загиблих/померлих учасників АТО, 26 серпня 2022 року Новоград-Волинським міським центром соціальних служб спільно з психологинею Галиною Нємєц організовано та проведено зустріч-тренінг «Попри все…».

Під час зустрічі пропрацьовувалась ситуація втрати→прийняття втрати→пошук ресурсу для життя…. Була можливість поділитися своїми переживаннями по втраті рідних….Використовувались метафоричні асоціативні картки (для арт-терапії).

По закінченню заходу Галина Нємєц запропонувала звертатися за допомогою  в разі необхідності.

Також начальник відділу безоплатної правової допомоги Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Данюк поінформувала присутніх про можливість отримання юридичних послуг для даної категорії сімей.

Присутні отримали подарунки від БО “БФ “Я Мама”.

 

Новоград-Волинський міський центр соціальних служб

Чат-бот Гаряча лінія