Провели робочу нараду з головами правлінь ОСББ

22 Березня 2024, 16:11
20 березня відбулася робоча нарада з головами правлінь ОСББ Звягельської міської територіальної громади, де було розглянуто питання благоустрою прибудинкових територій, закінчення опалювального періоду у багатоквартирних будинках. Заслухали також роз’яснювальну інформацію про необхідність дотримання заходів пожежної безпеки.
Було підведено підсумки щодо реалізації Програми фінансової підтримки співвласників багатоквартирних будинків на 2022-2024 роки у 2023 році та ряд інших важливих питань.
На початку зустрічі міський голова Микола Боровець та начальник управління житлово-комунального господарства та еколології Олег Годун привітали запрошених з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, що щорічно відзначають в Україні у третю неділю березня та подякували керівникам правлінь ОСББ за їх працю, сприяння співвласникам багатоквартирного сектору в отриманні житлово-комунальних послуг належної якості та співпрацю з органами місцевого самоврядування.
Чат-бот Гаряча лінія