Проводяться рейдові обстеження роботи громадського транспорту

12 Червня 2020, 15:42

На виконання Розпорядження міського голови від 20.03.2020 року №56(о) «Про утворення мобільних груп з питань запобігання занесенню і поширенню COVІD-19 серед населення Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади» мобільною групою з питань запобігання занесенню і поширенню COVІD-19 серед населення Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади за напрямком контролю за роботою міського пасажирського транспорту періодично проводяться рейдові обстеження роботи громадського транспорту.

Обстеження транспортних засобів здійснено за усіма міськими маршрутами. Під час обстеження встановлено, що перед виїздом на маршрут всі автобуси щоденно миються та дезінфікуються, водії проходять медичний огляд, вимірюється тиск та температура. Випуск транспорту здійснюється у плановому режимі. Протягом дня періодично проводиться дезобробка в салонах автобусів. Водіїв працюють в захисних масках.

Однак, не всі пасажири в автобусах перебувають в масках, на зауваження не реагують, не дотримуються соціального дистанціонування.

Пам’ятаймо, що рекомендації щодо запобігання поширенню COVID-19 ефективно працюватимуть лише тоді, коли їх дотримуватимуться всі.

Мобільна група з питань запобігання занесенню і поширенню COVІD-19 серед населення Новоград-Волинської міської ОТГ

 

Чат-бот Гаряча лінія