Проводяться рейдові обстеження роботи громадського транспорту

6 Жовтня 2020, 14:12

Мобільною групою з питань запобігання занесенню і поширенню COVІD-19 серед населення Новоград-Волинської міської ОТГ за напрямком контролю за роботою міського пасажирського транспорту проводяться рейдові обстеження роботи громадського транспорту.

Протягом минулого тижня мобільною групою разом із представниками поліції з метою перевірки дотримання протиепідемічних заходів було обстежено 10 міських маршрутів. За фактами виявлених порушень (водій без маски, переповнений автобусний маршрут №1) працівниками поліції водію винесено попередження.

Зокрема, 05 жовтня о 13:30 год. на зупинці «Світанок» було зафіксовано порушення на автобусному маршруті №14 (водій у масці, однак не всі пасажири дотримуються маскового режиму та у салоні кількість пасажирів значно перевищує кількість сидячих місць).

Нагадуємо, що наразі Новоград-Волинська міська ОТГ перебуває у «жовтій» зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Відтак, заборонено:

– перебування в громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

– перевезення пасажирів в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

За порушення правил карантину передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 17 000 до 34 000 гривень.

Пам’ятаймо, що рекомендації щодо запобігання поширенню COVID-19 ефективно працюватимуть лише тоді, коли їх дотримуватимуться всі.

Мобільна група за напрямком контролю за роботою міського пасажирського транспорту

 

Чат-бот Гаряча лінія