Проводяться роботи по локалізації локального загоряння сміття на полігоні ТПВ

18 Червня 2019, 16:02

У неділю, 16 червня близько 09:00 год. ранку було виявлено загоряння сміття на полігоні твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка, який знаходиться з 01.01.2019 року на балансі КП «Шляхрембуд» міської ради.

З 11:00 год. працівники Новоград-Волинського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Житомирській області здійснювали роботи з гасіння пожежі. Щодо ситуації, яка склалася, було проінформовано в.о. міського голови Оксану Гвозденко та заступника міського голови Анатолія Легенчука.

Зранку 17 червня за координації начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександра Богданчука протипожежні роботи було продовжено. На місці події протягом дня працювали рятувальники Новоград-Волинської ДСНС. Було організовано підвіз води на полігон ТПВ за сприяння депутата обласної ради Олександра Ющенка, за особистою домовленістю першого заступника міського голови Сергія Колотова. Також до гасіння пожежі долучились працівники КП «Шляхрембуд» міської ради та КП міської ради «Новоград-Волинськтеплокомунерго». Загалом для локалізації локального загоряння сміття було задіяно можливості всіх служб міста.

Цього ж дня о 17:00 год. на полігоні твердих побутових відходів під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулося виїзне засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі заступника міського голови Анатолія Легенчука, начальника управління ЖКГ,Е та КВ міської ради Олександра Богданчука, начальника відділу з питань цивільного захисту міської ради Анни Висоцької, начальника КП міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Алли Левицької, директора КП міської ради «Новоград-Волинськтеплокомунерго» Людмили Тодорович, заступника директора КП «Шляхрембуд» міської ради Володимира Андрощука, начальника Новоград-Волинської комунальної рятувальної станції на воді Анатолія Колесника, в.о. начальника Новоград-Волинського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Житомирській області Юрія Долевича. На полігон ТПВ прибув і міський голова Віктор Весельський.

Було оглянуто місце події, ситуація станом на 17:00 год. була локалізована завдяки зусиллям всіх задіяних служб. У ході засідання відпрацьовано план дій щодо подальших робіт сьогодні (до завершення світлового дня) та завтра, розпочинаючи з 05:00 год. ранку. Наразі на полігоні твердих побутових відходів проводиться розчищення та облаштування додаткових під’їзних шляхів до місць загорання.

18 червня з 05:00 год. ранку і до повної ліквідації ситуації, яка виникла на полігоні ТПВ, буде залучено спецтехніку КП міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», КП міської ради «Новоград-Волинськтеплокомунерго», КП «Шляхрембуд» міської ради.

Також міський голова Віктор Весельський сьогодні особисто домовився з командуванням 12-го окремого полку оперативного забезпечення (командир – Анатолій Загурський), ТОВ «Новоград-Волинський каменедробильний завод» (директор – Сергій Маяцький), ПП «Галекс-Агро» (генеральний директор – Олександр Ющенко) про залучення спецтехніки та з керівником АЗС (Валентин Смоляр) про забезпечення паливно-мастильними матеріалами, фінансування яких буде здійснено з міського бюджету.

Крім того, відбулася розмова з начальником Новоград-Волинського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Житомирській області Олегом Рафальським, не дивлячись на його відпустку, який пообіцяв очільнику міста координувати і тримати ситуацію під контролем.

На завершення виїзного засідання міський голова Віктор Весельський доручив своєму заступнику Анатолію Легенчуку та начальнику управління ЖКГ,Е та КВ міської ради Олександру Богданчуку повністю взяти на особистий контроль ситуацію та постійно доповідати про стан справ, а також докласти максимально зусиль для використання коштів, які депутати міської ради виділили КП «Шляхрембуд» міської ради (директор – Андрій Рассадін) на ліквідацію стихійного звалища, упорядкування і приведення полігону ТПВ до вимог згідно чинного законодавства.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія