Проводиться капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання»

22 Травня 2019, 13:40

20 травня 2019 року міський голова Віктор Весельський ознайомився з ходом проведення капітального ремонту відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання».

Участь у виїзній нараді взяли перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Оксана Талько, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Руслан Лавренчук, голова Брониківської сільської ОТГ Надія Залевська, голова Городницької селищної ОТГ Іван Оніщук, а також головний лікар КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» Василь Борис та інженер технічного нагляду за об’єктами будівництва Микола Соловей.

Відтак, на фінансування об’єкту спільного користування з міського бюджету виділено 1 млн. грн., з бюджету Чижівської сільської ОТГ – 79 тис. 300 грн.

Як зазначив директор підрядної організації (ТОВ «ТЕХНОБУД-НВ») Анатолій Долнер, за наявності належного фінансування об’єм необхідних робіт буде виконано впродовж двох місяців.

Присутні голови Брониківської сільської та Городницької селищної ОТГ запевнили, що питання виділення коштів на капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії буде першочергово розглянуто на засіданнях чергових сесій відповідних рад. Також дане питання, за словами керуючого справами виконавчого апарату районної ради Руслана Лавренчука, буде розглядатися у районній раді на засіданні бюджетної комісії.

 

Чат-бот Гаряча лінія