Проводиться відбір кандидатів на навчання

14 Лютого 2019, 20:26

Новоград-Волинський міськрайонний відділ Управління ДСНС України у Житомирській області інформує що, проводиться відбір кандидатів на навчання до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України.

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України – державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. На честь визнання здобутків у підготовці справжніх професіоналів-рятівників, патріотів нашої країни, навчальному закладу було присвоєне почесне ім’я Героїв Чорнобиля.

Інститут має значний науково-педагогічний потенціал та чудову матеріально-технічну базу, що дає можливість постійно розвиватися відповідно до вимог часу.

Для отримання якісної європейської освіти в закладі створено усі умови: сучасні інтерактивні аудиторії, комп’ютерні класи, електронна бібліотека, спортивний комплекс.

Одна із додаткових переваг навчання – участь у міжнародних програмах разом із делегаціями європейських країн та можливість отримання водійських прав.

Інститут здійснює підготовку курсантів, студентів, слухачів як за державним замовленням так і на платних засадах (за рахунок фізичних, юридичних осіб).

ГОТУЄМО ФАХІВЦІВ

зі спеціальностей:

«Пожежна безпека»

«Цивільна безпека»

(Цивільний захист,

Охорона праці)

«Психологія»

 «Екологія»

«Право»

«Публічне управління

та адміністрування»

Адреса: 18034, м. Черкаси, вул. Онопрієнка 8.

(0472) 55-09-46 – відділ персоналу;

(0472) 55-09-61 – навчально-методичний відділ;

(0472) 55-09-69 – факс.

Приймальна комісія:  тел. (0472) 55-09-55; (068) 710-05-05

e-mail: fire@fire.ck.ua

сайт: www.fire.ck.ua

Для надання повної інформації щодо вступу та навчання, звертатись до Новоград-Волинського міськрайонного відділу У ДСНС України у Житомирській області, каб. 7 по вулиці Соборності, 22, м. Новоград-Волинський 

 

Чат-бот Гаряча лінія