При виконанні бойових завдань загинув наш земляк, громадський діяч, політик, активіст, депутат районної ради Віктор Гончарук

30 Квітня 2022, 10:36

Трагічна звістка сколихнула Новоград-Волинську міську територіальну громаду.

З глибоким сумом повідомляємо, що 28 квітня 2022 року війна забрала життя ще одного нашого Захисника та вірного Патріота своєї Батьківщини. Під час ракетного обстрілу при виконанні бойових завдань біля Харкова загинув Гончарук Віктор Васильович, знаний у нашій громаді громадський діяч, політик, активіст, депутат Новоград-Волинської районної ради.

У перший день загальної мобілізації  за покликом серця та з почуттям щирої любові до рідної України, Віктор Васильович добровільно став до лав Збройних сил України та захищав Батьківщину від російського агресора у складі 95 окремої десантно-штурмової бригади.

Віктор Гончарук народився 2 жовтня 1967 року. З дитинства мріяв присвятити себе освітянській ниві. Навчався в Житомирському державному педагогічному інституті імені Івана Франка, працював вчителем біології і хімії.

Кандидат педагогічних наук.

Своїх учнів Віктор Васильович спонукав до здорового способу життя, зокрема до занять спортом. І сам прагнув подати підростаючому поколінню гідний приклад – адже тривалий час захоплювався бойовими видами мистецтв, був тренером таеквон-до.

Життєве кредо Віктора Гончарука – «Порядність, чесність, любов до України» – спонукало його розпочати державну діяльність. Упродовж 2002–2003 років працював головним спеціалістом відділу внутрішньої політики виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради, а з 2003 до 2005 рр. – очолював відділ інформаційного та аналітичного забезпечення.

2005 року його було призначено заступником голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації.

2006-2010 рр – голова Новоград-Волинської районної ради.

2008 року Віктор Гончарук закінчив Національну академію державного управління при Президентові України.

З 01 лютого 2021 року та на період загальнодержавної мобілізації працював заступником сільського голови Стриївської громади.

Міський голова, секретар міської ради, депутати Новоград-Волинської міської ради, виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття дружині Гончарук Тамарі Василівні, сину та доньці з сім’єю, рідним та побратимам загиблого.

У цей важкий час розділяємо біль утрати та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати за дорогою для вас людиною.

Ніколи не пробачимо окупанту смерті жодного нашого земляка, жодного українця!

Нехай земля буде пухом і вічний спокій душі.

Світла пам’ять Герою!

Чат-бот Гаряча лінія