Приймемо! Зрозуміємо! Підтримаємо!

24 Травня 2022, 8:05

Під таким девізом впродовж 25 років здійснює масштабну благодійну діяльність Місія Карітасу України. Гуманітарна неурядова організація надає допомогу потребуючим, незалежно від релігії, національності або соціального статусу та є членом міжнародної конфедерації Caritas Internationalis.

Нещодавно розпочала роботу регіональна організація Карітас Новоград-Волинський при Парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці УГКЦ. Волонтерами місії на чолі зі священнослужителем отцем Андрієм Окрепким, спільно з благодійною організацією «На благо України» надано гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів для 207 внутрішньо переміщених сімей нашої громади, які нагально її потребували. Кожен пакунок – це підтримка сімей, душа яких обпалена війною. Надія на краще майбутнє, відчуття приналежності до єдиного українського народу.

Сьогодні, як ніколи Україна потребує милосердя та доброчинної діяльності.  Християнська підтримка на засадах любові до Бога і людей – цілющі ліки для кожного окремо і єдності людей в цілому.

#Разом_до_Перемоги

Чат-бот Гаряча лінія