Прийом проєктів у рамках бюджету участі (громадського бюджету) Новоград-Волинської міської ОТГ

4 Серпня 2020, 11:25

З метою підвищення рівня відкритості міської влади, впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу частини коштів міського бюджету, Новоград-Волинська міська рада оголошує про прийом проєктів від мешканців громади у рамках громадського бюджету у 2020 році.

Прийом проєктів здійснюється відповідно до Положення про бюджет участі (громадський бюджет) Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади, ухваленого рішенням Новоград-Волинської міської ради від 09.11.2017 № 374, зі змінами. Проектом є план дій, комплекс робіт, задум, ідея, викладені у вигляді описання з відповідним обґрунтуванням, розрахунками витрат, кресленнями (картами, схемами), фотографіями, що розкривають сутність задуму та можливість його практичної реалізації за рахунок коштів громадського бюджету нашої громади.

За рахунок коштів громадського бюджету можуть реалізовуватись проєкти: великий – обсяг витрат на реалізацію якого не повинен перевищувати 200 тис. грн., малий – 100 тис. грн. Подані для фінансування за рахунок коштів громадського бюджету проєкти повинні відповідати вимогам визначеним в Положенні про бюджет участі.

Проєкти подаються за єдиною обов’язковою для заповнення формою. Бланк форми проєкту розміщено на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради (www.info.nvrada.gov.ua) у рубриці «Прозоре місто-Бюджет участі».

Термін подачі проєктів до 31 серпня 2020 року включно.

Проєкт подається особисто автором (одним з авторів) проекту у паперовому вигляді до сектору організації прийому громадян міської ради (м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка,16, каб. №1).

Графік прийому проєктів: щодня, крім вихідних (субота, неділя) з 8:00 до 17:15 год., п’ятниця – з 8:00 до 16:00 год., обідня перерва – з 12:00 до 13:00 год.).

Автори проєктів можуть звертатися за консультацією стосовно визначення вартості (кошторису) проєкту та з інших питань щодо заповнення форми проекту за тел.: (04141) 2-13-24, 2-04-70.

 

Робоча група з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в Новоград-Волинській міській ОТГ

 

Чат-бот Гаряча лінія