Прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу Звягельської МТГ відвідали рівненський зоопарк

19 Травня 2023, 8:30

 

Щорічно в другу неділю травня українці відзначають велике і красиве свято – День матері, а наступного дня – Міжнародний день сім’ї. Ці свята тісно переплелись між собою.

17 травня в рамках засідання клубу «Родоцвіт», з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу Звягельської міської територіальної громади міським центром соціальних служб проведено екскурсійну поїздку до рівненського зоопарку.

 

Як діти, так і дорослі отримали масу позитивних вражень від побаченого в зоопарку. Протягом екскурсії хлопчики та дівчатка з цікавістю розглядали жителів вольєрів та уважно читали інформацію про них. Малеча повсякчас фотографувалася, робила селфі та ділилася враженнями. Також в цей день учасники екскурсії відвідали МакДональдс, аби перепочити і підкріпитися. А на завершення – чудово провели час в парку кованих фігур м.Рівне.

 

Такі заходи дуже важливі для психологічного розвантаження в умовах війни як для дітей, так і для дорослих. Важливо в такий непростий час дарувати близьким позитивні емоції та тішити їх.

 

Щира вдячність дирекції Рівненського зоопарку за надану можливість безкоштовного відвідування такого чудового місця!

 

Сім’я – це завжди про підтримку, про допомогу, про стійкість.

 

Звягельський міський центр соціальних служб щиро бажає всім, щоб родина для кожного була надійною фортецею, місцем, де завжди зрозуміють і підтримають, допоможуть за будь-яких обставин.

 

Нехай у ваших сім’ях завжди панують любов і взаєморозуміння, атмосфера поваги, благополуччя, лунає дитячий сміх. Добра, щастя, миру, успіхів і міцного здоров’я!

 

Звягельський міський центр соціальних служб

Чат-бот Гаряча лінія