Прийоми міського голови Миколи Боровця

11 Червня 2021, 18:36

Проблеми жителів сіл, що увійшли до складу Новоград-Волинської міської територіальної громади, не повинні залишатись поза увагою. Тому, цього тижня  міський голова Микола Боровець провів виїзні прийоми громадян у Наталівці та Маковицях. Надалі такі зустрічі організовуватимуть щомісяця, або ж по мірі надходження запитів жителів громади. Буде необхідність, проблемна тема – на місці розглядатимуть та напрацьовуватимуть шляхи їх вирішення.

Міський голова звернув увагу, що громадяни під час зустрічі не завжди піднімають лише особисті, індивідуальні питання, а акцентують увагу на загальних проблемах. А це означає , що громада не байдужа та ініціативна.

Так, мешканці с. Наталівка піднімали питання функціонування футбольної команди (ФК «Скала»), облаштування рекреаційної зони на території села, користування водоймою та укріплення берегової лінії задля можливості водозабору пожежними авто, відзначення Дня села та інші.

Зустрівся  Микола Боровець з жителями с. Маковиці. Серед актуальних питань – функціонування початкової школи, де наразі навчається 9 учнів. Для того, аби забезпечити довіз дітей до закладів освіти з більш якісними умовами навчання, першочергово потрібно придбати шкільний автобус та відремонтувати дорогу між селами Маковиці та Наталівка. Лише після цього будуть обговорювати з батьками можливість переведення дітей до інших шкіл.

Ще одна актуальна для усіх населених пунктів громади проблема – водозабезпечення. Вивчаються різні варіанти вирішення цієї життєво необхідної потреби, буде виготовлена проектно-кошторисна документація, аби найближчим часом побудувати скважини.

Також обговорили питання діяльності медичного пункту на території села.

Такі виїзди буду практикуватись системно задля налагодження комунікації з громадою.

У п’ятницю протягом двох годин міський голова Микола Боровець розглядав особисті звернення громадян під час традиційного прийому в Будинку рад.

Спільно з відповідальними керівниками та представниками галузей напрацювати шляхи вирішення проблем та запитів новоград-волинців, а також підтримки ініціатив.

 

Чат-бот Гаряча лінія