Привітали поліцейського офіцера громади з нагоди професійного свята

28 Травня 2024, 16:01

28 травня з нагоди Дня поліцейського офіцера громади секретар міської ради Оксана Гвозденко та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля завітали на поліцейську станцію, яка знаходиться у с. Пилиповичі.

 

Від імені Звягельської громади, депутатів та виконавчого комітету міської ради привітали поліцейського офіцера громади – капітана поліції Віталія Лебігу з професійним святом, вручили Подяку міського голови та пам’ятні корисні подарунки, які стануть у нагоді під час служби.

 

Оксана Гвозденко наголосила, що Віталій Лебіга є не лише захисником закону, але й добрим сусідом для мешканців сіл громади, який забезпечує спокій та порядок у на території старостинських округів.

Щиро дякуємо поліцейському офіцеру громади за відповідальність, мужність, дисциплінованість та професіоналізм під час служби, готовність прийти на допомогу жителям громади.

 

Пам’ятаймо, що робота поліцейського офіцера громади є невидимим фундаментом нашого спокою та благополуччя, тому ми повинні завжди цінувати його службу та пам’ятати про його вагому роль у нашому суспільстві.

Міська рада докладає всіх зусиль, аби Звягельська громада була комфортною та безпечною для жителів і гостей. Поліцейська станція у Пилиповичах на базі якої працює поліцейський офіцер громади облаштована за кошти бюджету громади. Також з місцевого бюджету закуплено службовий  автомобіль.

 

Нагадуємо, що територія обслуговування поліцейського офіцера громади включає в себе с. Степове, с. Анета, с. Городище, с. Великий Молодьків, с. Груд, с. Пилиповичі, с. Багате, с. Дідовичі, с. Борисівка, с. Майстрів, с. Майстрова Воля, с. Маковиці, с. Олександрівка, с. Наталівка.

Поліцейська станція розташована за адресою: вул. Довженка, 1А, с. Пилиповичі (ІІ поверх сільської ради).

Контактний номер телефону: +380973262502.

Графік прийому: вівторок – п’ятниця з 9:00 до 13:00.

Чат-бот Гаряча лінія