Привітали військовослужбовців 54-го окремого розвідувального батальйону з нагоди повернення із зони ООС

22 Листопада 2019, 18:14

З нагоди прибуття 54-го окремого розвідувального батальйону із зони Операції об’єднаних сил, для особового складу військової частини у Гарнізонному Будинку офіцерів 22 листопада відбулись урочистості та святковий концерт. Участь у заходах взяли в.о. міського голови Оксана Гвозденко та начальник відділу кадрів міської ради Жанна Колесник.

Багато теплих та щирих слів звучало у цей день на адресу наших захисників. У своєму виступі Оксана Василівна привітала військових з успішним виконанням бойових завдань та поверненням на рідну землю, а також вручила командиру військової частини Сергію Високоляну привітальний лист.

«Ми високо цінуємо ваш щоденний подвиг та щиро пишаємося вашою мужністю. Молимося за те, щоб ви поверталися живими і з перемогою. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув захищаючи свою Батьківщину, кому не судилося повернутися до рідної домівки. Сьогодні вся новоград-волинська громада низько вклоняється вашим батькам, які виховали вас справжніми Героями українського народу» – зазначила Оксана Василівна.

Військові отримали державні нагороди, ордени, почесні нагрудні знаки, медалі, грамоти та подяки від командування, волонтерські хрести від ГО «Волонтери України», зокрема і Почесні грамоти міської ради з грошовою винагородою та Подяки міського голови.

Після урочистої частини розпочалася яскрава патріотична програма – хореографічні постановки та вокальні виступи, які створили святкову атмосферу в глядацькій залі Будинку офіцерів.

 

Чат-бот Гаряча лінія