Привітали воїнів-інженерів одного з військових підрозділів ЗСУ з нагоди професійного свята

3 Листопада 2023, 11:07

3 листопада своє професійне свято відзначають інженерні, ракетні війська та артилерія Збройних Сил України. Започаткований Указом Президента України, цей день є нагодою для військовослужбовців цих надважливих родів військ приймати вітання, а також отримувати заслужені нагороди.

Воїни-артилеристи та інженери повсякчас, а особливо в умовах війни, демонструють свою мужність і професіоналізм, виконуючи поставлені завдання.

Інженерні війська здійснюють інженерне забезпечення під час бойових дій. Вони виконують безліч завдань, включаючи інженерну розвідку, зведення мостів та безпечних переправ через мінні поля, усунення перешкод та завалів, а також підготовку території для майбутнього наступу. Артилерія на сьогодні стала однією з найважливіших елементів бойових дій.

Привітати воїнів-інженерів одного з військових підрозділів ЗСУ завітали  міський голова Микола Боровець, заступниця міського голови Ірина Гудзь, начальник районної військової адміністрації Іван Туровський, заступник начальника РВА Олег Зубовський та голова районної ради Артур Загривий.

У своєму зверненні Микола Боровець  подякував воїнам за щоденне наближення нашої спільної та довгоочікуваної Перемоги. Побажав здоров’я та Божого захисту у цій нелегкій справі. Міський голова також наголосив, що міська рада та громада завжди відкрита до співпраці та зобов’язується усіма зусиллями закрити усі потреби військових.

З нагоди професійного дня  було вручено Почесні грамоти Звягельської міської ради та Подяки міського голови, а також передано спецодяг, необхідний для військових в осінньо-зимовий період.

Хвилиною мовчання згадали тих, хто поклав своє життя за волю та незалежність України.  Пам’ять і глибока пошана полеглим захисникам!

У час, коли Україна бореться за свою незалежність воїни-інженери продовжують робити надзвичайний внесок в обороноздатність України.

Дякуємо за ваші патріотизм, мужність, за оборону нашої Батьківщини від російських загарбників! Завдяки вам Україна крок за кроком наближається до Перемоги!

Слава Україні!

Слава її Героям!

Чат-бот Гаряча лінія