Привітали з професійним святом рятівників Новоград-Волинського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області

17 Вересня 2021, 14:03

17 вересня професійне свято відзначають люди мужні, сильні та відважні, ті, хто обрав своїм професійним покликанням важку, проте почесну справу – будь-якої хвилини прийти на допомогу та захистити людей від лиха.

Привітати працівників Новоград-Волинського районного управління Головного управління Державної служби України  з надзвичайних ситуацій у Житомирській області та вручити їм нагороди завітали в. о. міського голови Оксана Гвозденко, начальник відділу з питань цивільного захисту міської ради Віктор Басалай та головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, інфраструктури, цивільного захисту населення та оборонної роботи районної державної адміністрації Юрій Левченко.

Вітаючи рятівників з професійним святом в.о. міського голови Оксана Гвозденко наголосила на винятковому значенні та важливості місії, яку вони виконують, ризикуючи власним життям. «Рятівник – професія людей сильних духом, відважних і самовідданих. Ви приходите на допомогу тим, хто найбільше її потребує, не боїтеся труднощів та не залишаєтесь байдужими до чужої біди. Вагомим підтвердженням того, що ви виконуєте свою місію гідно, є численні врятовані від вогняної стихії життя, допомога у боротьбі з пандемією коронавірусу, успішно проведені операції із вивільнення зі снігових заметів автомобілів та багато іншого. Бажаю міцного здоров’я, достатку та злагоди! Нехай рідні завжди чекають вас вдома, а ви після кожного чергування повертайтеся здоровими й неушкодженими», – сказала Оксана Василівна.

За заслуги у становленні незалежності України, зміцненні її державності, вагомий особистий внесок у розвиток і активну участь у житті Новоград-Волинської міської територіальної громади та з нагоди відзначення 30-ої річниці від Дня незалежності України Почесною грамотою міської ради нагороджено:

Олега Рафальського, полковника служби цивільного захисту, начальника Новоград-Волинського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області.

За високі показники досягнуті в оперативно-службовій діяльності та з нагоди відзначення Дня рятівника Почесною грамотою міської ради нагороджено:

Наталію Гончарук, лейтенанта служби цивільного захисту, фахівця (з персоналу) 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Житомирській області;

Тетяну Нестерчук, лейтенанта служби цивільного захисту, провідного інспектора відділу організації наглядово-профілактичної роботи Новоград-Волинського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області.

Подяки міського голови вручено:

Дмитру Десятку, старшині служби цивільного захисту, водію 10 державної пожежно-рятувальної частини 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Житомирській області;

Петру Оніщуку, прапорщику служби цивільного захисту, водію 10 державної пожежно-рятувальної частини 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Житомирській області;

Володимиру Ящуку, молодшому сержанту служби цивільного захисту, пожежному рятувальнику 10 державної пожежно-рятувальної частини 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Житомирській області.

 

Чат-бот Гаряча лінія