Приєднуйтесь до акції “Побачив? Прибери!”

16 Вересня 2020, 8:16

 

1??9?? вересня 2020 року о 1??0??:0??0?? Житомирщина разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийде на #Всесвітній_день_прибирання. Міста, села, селища, навіть цілі громади об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття!

Акція «#Побачив? #Прибери!».

Загальна ідея акції полягає в тому, щоб допомогти людям усвідомити глобальну проблему зі сміттям в навколишньому середовищі, разом зменшувати забруднення та не утворювати відходи, які сотні років будуть засмічувати Землю.

Зробимо Україну чистою разом??

Цього року акція відбудеться із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою є #наявність_захисних_масок, #рукавичок та #врахування_фізичної_дистанції.

У зв’язку з цим Всеукраїнський молодіжний рух

Let’s do it, Ukraine

пропонує три форми участі ??????

? #Індивідуальні_прибирання.

Прибирання із друзями або родиною може стати оригінальною формою дозвілля. А для мотивації – перетворіть його на змагання.

1?? Обирайте забруднене місце й сміливо вирушайте вперед.

2?? Після прибирання важливо донести зібране до найближчого сміттєвого баку.

3?? За можливості – відсортувати зібране і здати в найближчий пункт прийому вторинної сировини.

Збиратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена, а площа – достатньо велика для дотримання соціальної дистанції.

Закликаємо учасників робити фото на локаціях до і після прибирання та відмічати організаторів у соціальних мережах #побачивприбери #letsdoitukraine #worldcleanupday, щоб бути прикладом для інших. Результати своїх прибирань фіксуйте на сайті https://letsdoitukraine.org/.

? #Цифрове_очищення.

Нову форму прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.

? #Картографування.

Встановлюйте безкоштовний мобільний додаток «TrashOut» та відмічайте забруднені й очищенні території.

Для Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.trashout&hl=uk

Для IOS: https://apps.apple.com/ru/app/trashout/id501471692

У Всесвітньому дні прибирання беруть участь жителі Житомирської області, комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи (працівники нашого центру також долучаться ??), співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності, засоби масової інформації, зірки та лідери громадської думки.

??У 2015 році до акції долучилося понад 500 000 учасників у 24 областях на 2832 локаціях.

??У 2017 році ГО “Let’s do it, Ukraine” об’єднали понад 1 100 000 учасників та 4760 локацій по всій території країни.

??У 2018 році до прибирання в Україні долучилася Президент Естонії – Керсти Кальюлайд.

 

Чат-бот Гаряча лінія