Пункт «Матері та дитини»
![Пункт «Матері та дитини»](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/a33e70e3-70b2-4902-9638-68be6d9a24ad.jpg)
Відповідно до рішення комісії з питань ТЕБ та НС міської ради від 31 жовтня 2022 року базі КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» у відділенні екстреної медичної допомоги (приймальне відділення) створено пункт «Матері та дитини». У випадку надзвичайної ситуації, пов’язаної з відсутністю електроенергії в місті більше однієї доби, батьки з дітками віком до одного року мають можуть в даному пункті здійснити гігієнічні заходи для дитинки та скип’ятити воду для суміші.
Відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради