Пишаймося нашими земляками!
![Пишаймося нашими земляками!](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/4cb7a77c-acb0-46c1-8abb-ed417800cae0.jpeg)
Душа Звягеля – це його люди, які патріотично демонструють любов і гордість за наше місто в різних куточках України і світу. Вже рік від початку злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україні. Ми, українці, об’єднали зусилля у лавах Збройних сил України, масового волонтерського руху, а також на інформаційному і історичному фронтах. Наш героїчний опір – це боротьба не лише за фізичне виживання Українського народу, а й за власну ідентичність. Наш земляк, Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Федорович Залужний – за українські цінності. Зворушливо і гордо, що в робочому кабінеті, де приймаються стратегічно важливі рішення, на центральному місці – логотип Звягеля. Як символ захисту, духовного піднесення і місця сили.
Дякуємо, пане Головнокомандуючий, за Вашу громадянську стійкість і солідарність. Бажаємо здоров’я, міцного духу у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України та нових ПЕРЕМОГ.
Звягель був і є частиною великої історії України. Цінуймо наш Звягель і будьмо його гідними!
Відроджуємо національну самобутність РАЗОМ! Віримо в ЗСУ! Слава Україні! Україна ПЕРЕМОЖЕ!