Питання на часі: виконавчий комітет міської ради прийняв важливі рішення у сфері цивільного захисту

25 Січня 2023, 14:19

25 січня під головуванням міського голови Миколи Боровця відбулося чергове 60 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання.

Згідно з порядком денним виконавчий комітет розглянув 16 питань.

Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до уваги звіт про діяльність закладів позашкільної освіти Звягельської міської територіальної громади: КЗ «Центр позашкільної освіти» та Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки.

Також члени виконавчого комітету були ознайомлені з інформацією про виконання фінансових планів за 2022 рік КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», КНП «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання». Заслухані звіти взяті виконавчим комітетом до уваги, а керівникам даних комунальних некомерційних підприємств надано рекомендації вживати заходи, спрямовані на покращення фінансово-господарської діяльності підприємства.

Під час засідання було затверджено Порядок організації харчування здобувачів освіти закладів дошкільної та загальної середньої освіти Звягельської міської територіальної громади.

Були прийняті рішення щодо основних заходів цивільного захисту Звягельської МТГ на 2023 рік та створення консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при Звягельській МТГ.

Відтак, було затверджено план основних заходів цивільного захисту Звягельської міської територіальної громади на 2023 рік, організаційно-методичні вказівки підготовки населення до дій в умовах надзвичайних ситуацій та програма підготовки працівників підприємств, установ та організацій до дій у надзвичайних ситуаціях. При виконавчому комітеті Звягельської міської ради на базі 10 бібліопросторів міської територіальної громади створено консультаційні пункти з питань цивільного захисту.

Приміщення пунктів будуть оформлені наглядовою інформацією, забезпечені технічними засобами навчання, зразками навчального майна (навчальним та наочним приладдям, медичним майном, засобами індивідуального захисту), навчальною літературою.

Мешканці Звягельської МТГ зможуть отримати інформацію щодо питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності через розповсюдження консультаційними пунктами пам’яток і листівок застережливого характеру, висвітлення цих питань на стендах, організацію самостійного вивчення мешканцями навчальних матеріалів за програмою загальної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях, спеціальної літератури, а також шляхом безпосередніх консультацій.

Також виконавчий комітет прийняв рішення про надання повноважень щодо переведення дачних і садових будинків у жилі будинки та про відміну аукціону з передачі в оренду та оренду нерухомого майна комунальної власності і передачу (в тому числі й безоплатну) майна комунальної власності.

Крім цього, затвердили низку питань щодо захисту прав та законних інтересів, житлових і майнових прав дітей, влаштування дитини та затвердження висновку органу опіки і піклування.

З прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/ .

Пряма трансляція 60 засідання виконавчого комітету міської ради за посиланням https://youtu.be/2aaARHiNzJw .

#Звягель
#Звягель_офіційний
#Звягель_виконавчий_комітет

Чат-бот Гаряча лінія