Питання оздоровлення дітей та організації інвестиційних форумів обговорили під час онлайн-зустрічі з представниками м. Белхатув

4 Серпня 2022, 16:23

Питання оздоровлення дітей та організації інвестиційних форумів обговорили під час онлайн-зустрічі керівництва громади та представників м. Белхатув (Республіка Польща).

Новоград-Волинська громада зацікавлена в організації діалогу з містами ЄС для підготовки та реалізації перспективних та взаємовигідних проєктів співпраці в різних сферах регіонального розвитку. Для налагодження співробітництва проводяться різноформатні зустрічі з містами-партнерами. У червні цього року делегація громади з робочим візитом відвідала п’ять міст Європейського Союзу: Банська-Бистриця (Словаччина), Велюнь, Белхатув, Ломжа та Опочно (Республіка Польща), у ході яких було здійснено ряд напрацювань.

Зокрема, під час візиту до м. Белхатув обговорили можливість оздоровлення та відпочинку дітей з родин загиблих захисників. За сприяння та підтримки керівництва м. Белхатув уже в липні діти з громади були відправлені на двотижневий відпочинок з організацією екскурсійних програм й всебічним культурним розвитком.

04 серпня відбулась онлайн-зустріч керівництва громади та представників міста-побратима Белхатув, до якої долучились мами та діти, які нещодавно повернулись із у культурно-туристичної поїздки.

У ході зустрічі міський голова Микола Боровець висловив щирі слова вдячності представникам та жителям міста-побратима, а також президенту міста Маріолі Чеховські за підтримку, допомогу, надання прихистку українцям, які вимушено залишили свої домівки, рятуючись від війни (наразі це близько 250 осіб) та за організацію відпочинку для дітей нашої громади. Подякували за теплий прийом і діти, у яких залишилась маса приємних емоцій та спогадів від поїздки.

Також під час онлайн-зустрічі обговорили подальшу співпрацю, зокрема питання організації інвестиційних форумів, проведення яких планується у жовтні в м. Белхатув та Банська-Бистриця. Йшлося про те, що до участі у них будуть долучені представники бізнесу обох сторін.

Заступник міського голови Ірина Гудзь зауважила, що для громади важливо посилювати співпрацю з містами-партнерами країн ЄС, адже це дає можливість розвиватись на прикладі кращих європейських практик та налагодити стійкі економічні зв’язки. Тому під час форумів розглядатимуться питання розширення ринків збуту, створення індустріального парку та участь у проєктах ЄС, спрямованих на розвиток підприємництва.

Також, як зазначив експерт АМУ Сергій Гаращук, цінним буде європейський досвід організації співпраці влади, бізнесу та громади.

На завершення зустрічі заступник президента м. Белхатув Лукаш Політанскі запевнив, що керівництво та жителі міста робитимуть все від них залежне аби допомогти українському народу у цей важкий для нашої країни час.

Україна-Польща – єдині!

Чат-бот Гаряча лінія