Питання впровадження енергоефективних заходів в громаді обговорили під час робочої зустрічі з представниками Асоціації енергоаудиторів України

18 Серпня 2022, 9:14

Виклики, які постали перед Україною у зв’язку з повномасштабними воєнними діями на території нашої країни, є особливо відчутними і серйозними для енергетичної сфери. На сьогодні гостро стоїть питання енергетичної безпеки та зменшення витрат на енергоносії.

17 серпня відбулась зустріч міського голови Миколи Боровця з представниками Асоціації енергоаудиторів України – Вадимом Литвином та Григорієм Романюком. Також участь у зустрічі взяли: заступник міського голови Ірина Гудзь, начальник відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності міської ради Юрій Савич, експерт Асоціації міст України Сергій Гаращук, директор Ліцею №4 Валентина Сільвертюк, директор КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» Людмила Тодорович.

Розглянули питання проведеного енергоаудиту в Ліцеї №4, що ляже в основу проєкту з комплексної термомодернізації закладу, з метою подальшої участі у конкурсному відборі демонстраційних проєктів, в рамках програми «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що впроваджується GIZ.

Також обговорили стан централізованого теплопостачання в місті Новограді-Волинському: основні проблеми та шляхи їх вирішення за допомогою впровадження енергоефективних заходів, оптимізації роботи котельнь, впровадження альтернативних джерел енергії .

Домовилися про підписання Меморандуму про співпрацю, що передбачатиме допомогу у проведенні навчань персоналу бюджетних закладів та комунальних підприємств  у розробці Муніципального енергетичного плану нової схеми теплопостачання міста, а також пошуку додаткових джерел фінансування.

 

Відділ підтримки громадських ініціатив та енергоефективності міської ради

Чат-бот Гаряча лінія