Питання, які вносяться на розгляд першого пленарного засідання двадцять першої сесії міської ради восьмого скликання

8 Червня 2022, 12:00

Питання, які вносяться на розгляд першого пленарного засідання двадцять першої  сесії міської ради восьмого скликання, яке відбудеться 09.06.2022 о 09:00 у великій залі Будинку рад.

1.Про внесення змін до Положення про надання адресних грошових допомог громадянам Новоград-Волинської міської територіальної громади.

2.Про внесення  змін  до   Положення  про відділ економічного планування та підприємницької діяльності Новоград-Волинської міської ради.

Доповідач: Гудзь Ірина Леонідівна – заступник міського голови.

 

3.Про затвердження Правил благоустрою території Новоград – Волинської міської територіальної громади (регуляторний акт).

4. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» на 2022-2023 роки.

5. Про передачу майна комунальної власності.

6. Про списання майна комунальної власності Новоград-Волинської міської територіальної громади.

7. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність міської територіальної громади нерухомого майна, що знаходиться на вул. Герцена,63 в м. Новограді-Волинському.

8. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність міської територіальної громади незавершене будівництво банно-прального комбінату, що знаходиться на вул. Левченка,25-А в м. Новограді-Волинському.

9. Про передачу деревини.

10. Про внесення змін до цільової програми «Забезпечення підрозділів територіальної оборони на 2022-2023 роки».

11. Про скасування рішення міської ради від 22.04.2021 №147 «Про списання майна комунальної власності Новоград-Волинської міської територіальної громади на вул. Дружби, 50-А».

Доповідач: Якубов Віталій Олександрович – заступник міського голови.

 

12 (10). Про використання паливо-мастильних матеріалів з місцевого матеріального резерву Новоград-Волинської міської територіальної громади.

13. Про внесення змін до рішення міської ради від 31.03.2022 №500 «Про припинення комунальної установи «Трудовий архів міста Новограда-Волинського» Новоград-Волинської міської ради шляхом її ліквідації».

14.Про умови оплати праці міського голови.

Доповідач: Доля Олександр Петрович – керуючий справами виконавчого комітету міської ради.

 

15(11). Про внесення змін до бюджету Новоград – Волинської міської територіальної громади на 2022 рік.

Доповідач: Ящук Ірина Климівна – начальник фінансового управління міської ради.

 

16(12). Про заміну сторони договору оренди землі.

17 (13). Про передачу в користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території  м. Новограда-Волинського.

18 (14). Про передачу в користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин в межах та за межами сіл Майстрівського старостинського округу.

19 (15). Про передачу в користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Дідовицького старостинського округу.

20 (16). Про передачу в користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Пилиповицького старостинського округу.

21 (17). Про викуп земельних ділянок для суспільних потреб.

  1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в селі Олександрівка.

Доповідач: Демяненко Наталія Борисівна – начальник управління-головний архітектор міста управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.

 

23 (18). Про  вихід виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради зі складу засновників Новоград-Волинського економіко-гуманітарного фахового коледжу (Товариство з обмеженою відповідальністю).  

24 (19). Про утворення спостережної ради комунального некомерційного підприємства «Новоград – Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання».

25 (20). Про утворення спостережної ради комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради.

Доповідач: Борис Наталія Петрівна– заступник міського голови.

 

26 (21). Про утворення наглядової ради комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

27 (22). Про утворення наглядової ради комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго».

28 (23). Про утворення наглядової ради комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс».

29 (24). Про утворення наглядової ради комунального підприємства  Наталівської сільської ради.

Доповідач: Якубов Віталій Олександрович – заступник міського голови.

 

30 (25). Інформація про результати розгляду пропозицій і доручень депутатів міської ради та міського голови, які висловлені під час підготовки та  проведення сімнадцятої, вісімнадцятої та двадцятої сесій міської ради восьмого скликання.

  Доповідач: Гвозденко Оксана Василівна– секретар міської ради. 

 

Чат-бот Гаряча лінія