Разом до Перемоги

6 Травня 2022, 11:42

Українці єднаються у спільній допомозі один одному. Поки наші захисники боронять Україну на передовій, цивільне населення також не сидить склавши руки.

Люди збирають кошти і закуповують необхідні речі для фронту, допомагають територіальній обороні, внутрішньо переміщеним особам, які постраждали від воєнних дій, готують їжу, збирають продукти тощо.

У нашій громаді за період повномасштабного вторгнення російських військ значно зросла кількість волонтерів, благодійників та небайдужих жителів, які невтомно своєю щоденною працею формують надійний тил для наших захисників.

Новоград-Волинською міською радою було започатковано рубрику під назвою «Разом до Перемоги», де висвітлюється волонтерська діяльність та допомога. Головна мета – це познайомити громаду із нашими волонтерами, благодійниками та небайдужими жителями, адже добрими справами ми наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ.

Якщо ви маєте волонтерську історію для розповіді громаді – чекаємо на вас у кабінеті № 1 приміщення Будинку рад (вул. Шевченка, 16).

Контактна електронна адреса: inform-nv@nvrada.gov.ua.

#Разом_до_Перемоги 

Чат-бот Гаряча лінія