Разом творимо доступну громаду!

7 Травня 2024, 13:32

Створення зручного та доступного середовища допомагає всім людям, включаючи тих, хто має інвалідність, бути частиною громади та розв’язувати важливі проблеми разом. Важливо об’єднувати зусилля громади та місцевої влади, щоб знаходити шляхи для вирішення проблем та поліпшення доступності різних послуг.

Згідно українського законодавства, підприємства та організації повинні створювати умови для того, щоб людям з інвалідністю було легко отримати доступ до будівель, вулиць та транспорту.
Для забезпечення рівних прав та можливостей для людей з інвалідністю, потрібно провести заходи для створення доступних умов на території міста. Це допоможе забезпечити доступ до освіти, роботи, культури, спорту та інших послуг для всіх громадян, незалежно від їхніх можливостей та потреб.
Рішенням міської ради від 25.04.2024 №1210 затверджено «Програму створення безбар’єрного простору в Звягельській міській територіальній громаді на 2024-2026 роки».
Її мета – спрямування зусиль органів місцевого самоврядування та суспільства вцілому на створення безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими.
Програма передбачає низку заходів, а саме створення безбар’єрного простору по напрямах – фізична безбар’єрність, інформаційна безбар’єрність, цифрова безбар’єрність, суспільна безбар’єрність, освітня безбар’єрність, економічна безбар’єрність.
Ознайомитися з програмою можна на порталі документів міської ради

Разом творимо доступну громаду!

Чат-бот Гаряча лінія