Регіональна нарада-семінар керівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації

26 Лютого 2019, 18:15

Відповідно до наказу Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, проводиться серія регіональних нарад-семінарів для обговорення узгодженого проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту». Наради пройшли в 17 містах України. Остання відбулася у Новограді-Волинському 25 лютого 2019 року на базі промислово-економічного технікуму. Участь у нараді-семінарі взяли заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, начальник управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації Лариса Шевчук, генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олег Шаров, а також керівники вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Житомирської області.

Учасників заходу привітала заступник міського голови Оксана Гвозденко. Після чого в ході наради-семінару було сконцентровано увагу на важливості місця коледжів, технікумів та училищ у системі фахової передвищої освіти. Варто зазначити, що законопроект «Про фахову передвищу освіту» попередньо був обговорений як на рівні педагогічних колективів коледжів, технікумів та училищ області, так і на рівні громадського обговорення.

Під час зустрічі генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олег Шаров презентував основні положення узгодженого законопроекту, відповів на запитання. Тим часом учасники наради також змогли висловити ряд пропозицій до проекту, які будуть враховані при оприцюванні законопроекту «Про фахову передвищу освіту» у Комітеті з питань науки і освіти Верховної Ради України. 

У низці регіонів у нарадах-семінарах взяли участь народні депутати України – члени Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України. У Новограді-Волинському аналогічний захід відвідав народний депутат України Володимир Литвин.

 

Чат-бот Гаряча лінія