Регулювання чисельності безпритульних тварин на території громади

2 Грудня 2022, 9:10

Регулювання чисельності безпритульних тварин на території громади здійснюється відповідно до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 №720 «Про затвердження Порядку регулювання чисельності тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини, та безпритульних тварин, а також їх розміщення на відповідних підприємствах, в установах та організаціях чи повернення до ареалу перебування (місць вилову)», Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 04.03.2021 №91, а саме: методом стерилізації з подальшими вакцинацією та ідентифікацією (кліпсуванням) і поверненням тварин до ареалу перебування (місць вилову) для вільного проживання.

У 2022 році на території міської територіальної громади стерилізовано 108 безпритульних тварин (в тому числі кліпсовано та вакциновано), 6 безпритульних тварин ревакциновано.

Заходи з регулювання чисельності безпритульних тварин на території громади будуть продовжені у 2023 році.

Звертаємось до власників собак і котів з проханням провести стерилізацію домашніх тварин. «Ми відповідальні за тих, кого приручили!».

 

 

Управління житлово-комунального господарства та екології міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія