Реінтеграція ветеранів: у Звягелі відбувся навчально-інформаційний захід для ОМС

24 Травня 2024, 15:35

У Звягелі відбувся навчально-інформаційний захід для ОМС у рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: від дієвих рішень для громад – до ефективної національної політики», який проводила Всеукраїнська асоціація громад у співпраці з ГО «Простір можливостей» та МФ «Відродження». До участі долучилися голови та фахівці відповідальні за ветеранську політику близько 40-ка громад Житомирщини, Рівненщини, Волині та Хмельниччини.

 

Червоною ниткою проходила тема спроможності громад для Ветеранів, Ветеранок та їх родин. Обговорили стан та перспективи розвитку державної ветеранської політики, роль місцевого самоврядування у її впровадженні та вдосконаленні, різноманітні інструменти та рішення для супроводу ветеранів та їх родин, які охоплюють широкий спектр сфер від ТЦК та СП, військових частин до медичних закладів та громад.

 

Нагадуємо, що в рамках зустрічі підписано Меморандум про співпрацю між Звягельською громадою та ГО “Простір можливостей”, що надасть додаткові можливості для ветеранської політики у нашій громаді.

 

Також учасники заходу ознайомилися з роботою Дія-Центру у Звягелі, зокрема Відділу по роботі з ветеранами УСЗН, Центру надання адміністративних послуг та мали змогу прогулятися вулицями нашого міста.

Дякуємо Всеукраїнській асоціації громад, Міжнародному фонду “Відродження”, що обрали Звягель майданчиком для обговорення важливих тем.

Дякуємо за довіру та надійне плече ГО Простір Можливостей та особисто Оксані Коляді.

З вами – ми ще сильніші!

 

Чат-бот Гаряча лінія