Рейд у сім’ї, що потребують підтримки та нагляду через кризові ситуації

29 Жовтня 2022, 15:05
На #Звягельщині #поліцейські перевірили сім’ї, що потребують підтримки та нагляду через кризові ситуації
Поліцейські сектору протидії #домашньому насильству #Новоград-Волинського райвідділу спільно із працівниками міського центру соціальних служб відвідали родини, які опинилися у складних життєвих обставинах. Із дорослими та дітьми рейдувальники провели відповідну роботу.
#Правоохоронці та соцпрацівники перевідали близько десятка сімей, які потребують постійного моніторингу ситуації.
Під час проведення профілактичних заходів поліцейські виявили факт неналежного виконання батьківських обов’язків 36-річною жителькою #Новоград-Волинського району. Жінка має на вихованні двох неповнолітніх дітей. Зайшовши до будинку, поліцейські застали там безлад, бруд та порушення правил пожежної безпеки при використанні пічного опалення.
Відтак із жінкою провели бесіду щодо неприпустимості подібних випадків у подальшому та склали відносної неї адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.
Того ж дня 58-річна жінка поскаржилась поліцейським на нетверезого сина, який, прийшовши до неї додому, почав влаштовувати сварки та ображати. Чоловікові правоохоронці роз’яснили наслідки такої поведінки та оформили відносно кривдника адміністративні матеріали за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства…) КУпАП.
Згодом рейдові групи відвідали ще кілька родин. Усім нагадали про неприпустимість вчинення домашнього насильства, перевірили, чи створені належні умови проживання для дітей та обстежили приватні будинки, де є пічне опалення. З дітлахами поліцейські обговорили необхідність здобуття освіти та важливість дотримання правил поведінки на вулиці, вдома та школі, а дорослим нагадали про відповідальність за вчинення протиправних дій.
Чат-бот Гаряча лінія