Реквієм пам’яті «Стали молитвою, сльозами, вічним болем…»

23 Травня 2024, 16:37

У Звягелі в День Героїв відбувся реквієм пам’яті «Стали молитвою, сльозами, вічним болем…», в ході якого відкрили нові пам’ятні стели нашим землякам-Героям, – воїнам, які віддали найдорожче при захисті нашої землі в найважчі часи. Це сильні та відважні люди, які пожертвували своїм життям на полі бою за мир та нашу з вами безпеку.

 

До церемонії вшанування пам’яті наших полеглих захисників долучилися начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, представники місцевої влади, родини загиблих та небайдужі жителі громади і гості міста.

 

«Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя за Україну, низько вклоняємося рідним та близьким наших полеглих захисників, – наголосив міський голова Микола Боровець. – Їхній священний подвиг не буде забутий. І ці стели будуть нагадувати нам про їхню велич та мужність. Будуть символом нашої вдячності та поваги до Героїв, які полягли за нашу свободу. Як не зітруться їхні імена з цих кам’яних брил, так не зникнуть вони з нашої пам’яті та пам’яті прийдешніх поколінь».

 

В ході реквієму священники провели панахиду за загиблими воїнами та освятили стели. На знак вшанування пам’яті полеглих до меморіалів поклали квіти та запалили свічки у лампадках.

Ірина Мала, дружина загиблого, голова ГО “Родина Героїв” у своєму виступі зазначила, що рідні та близькі загиблих стали однією великою та дружньою родиною, в якій панує взаємопідтримка та взаємодопомога.

Героїчний подвиг наших предків та сучасників завжди буде для нас прикладом самовідданості, патріотизму та любові до рідної землі. А їхня мужність буде невичерпною джерельною силою для всіх нас у подальшій боротьбі за цілісність і соборність нашої держави, надихатиме нас на самовіддану службу на благо нашого міста та країни. Адже війна не закінчилася. І ми, кожен на своєму місці, докладаємо всіх зусиль і продовжуємо боротьбу проти російського агресора, який винищував українців століттями.

 

Наш священний обов’язок перед всіма, хто віддав своє життя за те, щоб ми з вами жили зараз і могли будувати майбутнє країни, за яку вони боролись.

Слава Україні! Героям слава!

 

Чат-бот Гаряча лінія