Relax-вечірка “Щаслива мама”

15 Травня 2023, 8:59

Щороку у другу неділю травня в Україні відзначається День матері, найдорожчої, найближчої людини для кожного. Не передати словами почуття і відчуття жінки, коли вона вперше чує голос своєї дитинки, вперше бачить своє немовлятко, пригортає до своїх грудей. Материнство – це Божий дар. І жінка, яка свідомо й з великим бажанням приймає цей подарунок, робить усе можливе і неможливе задля щастя своєї дитини.

Сьогодні, 14 травня, ми по-особливому звертаємося до наших мам, підбираємо найкращі слова, дякуємо за любов, віддану нам, дітям, молодість та енергію.
Особливе захоплення у багатьох викликає життєва енергія, невтомність, уміння все і скрізь встигати багатодітних мам. У цих жінок вистачає уваги і любові для всієї великої сім’ї.
Але кожна мама – це в першу чергу жінка. Жінка, яка хоче відпочити, побути подалі від щоденних клопотів, приділити увагу собі, перезавантажитися…
Саме тому Управління у справах сім’ї, молоді та спорту м. Звягель з нагоди свята організувало для багатодітних мам Relax-вечірку “Щаслива мама”.
Поради та вправи для психологічного перезавантаження від Ольги Герасимович, фахівця КЗ “Інклюзивно-ресурсний центр” Звягельської міської ради, цікаві секрети жіночої краси і бездоганного догляду за обличчям від експерта краси Ирина Солох , арт-терапія “Афірмації щасливої мами” від викладача мистецтва Богдана Гордійчук , тепле патріотичне вітання від вихованців Студії сучасного вокалу “The Voice” творчого простору “Art Centr”, керівник Maria Smoliar – усе створило позитивну атмосферу, налаштувало на хороше спілкування, викликало щирі посмішки учасників зустрічі.
Щиро дякуємо за допомогу в організації заходу «Idea Hub. Територія успіху», Алла Прохор Володіна, Анна Мамчик, Тетяна Цибульська, Anzhelika Savchenko, Оксана Хацановська, Світлана Світельська-Дірко, Наталія Датчук.
Чат-бот Гаряча лінія